Contul tau

Cauta in galerie

Castigatori

Cistigatorii editiei a 8a - tema "Fotografie Urbana"

Locul I
Dorel Frumusanu
Goana dupa aur
Locul II
Loredana Salavastru
Under the Brooklyn Bridge
Locul III
Eli Driu
The Urban Fox

Au mai fost acordate mentiuni urmatorilor:

Eli Driu - Love Rainbow, Ioan Daniel Rosu - Juriul de lux, Kerekes Lajos - Gaura neagra, Otilia Letitia Rosu-Playground, Dan Dragu - Urban Teraphy, Ioan Daniel Rosu - Un trio formidabil, Marius Popa - Cadiz, Alexandru Chitu - The buyer, George Mantu - Through the crowd, Ioan Daniel Rosu - Primul cantec de dragoste

Cistigatorii editiei a 7a - tema "Oameni Fericiti"

Locul I
Dumitrescu Vlad
Locul II
Negoi Andreea
Locul III
Muresan Andra Catalina

Au mai fost acordate mentiuni urmatorilor:

Olteanu Marian, Ursa Dorin Gabriel, Dragan Marius Dan, Rasanu Ovidiu, Andriuc Florin-Alexandru, Dumitrescu Vlad, Tecu Cristian, Marton Robert Lorand, Marton Robert Lorand, Uzunov Raluca

Cistigatorii editiei a 6a - tema "Science is fun"

Locul I
Alexandru Chitu
Locul II
Marius Daniel Stelian
Locul III
Vanda Dulinszky

Au mai fost acordate mentiuni urmatorilor:

Bogdan Manuel Botofei, Ilona Roxana Cana, Razvan Chis, Alexandru Chitu, Ionut Alexandru Cojocaru, Ileana Damian (2 fotografii: prima si a doua), Dragos Malaescu, Liviu Cristian Simut

Cistigatorii editiei a 5a - tema "Aromele verii"

Locul I
Sergiu Ciobanu
Locul II
Florinel Ungureanu
Locul III
Banga Szilard

Au mai fost acordate mentiuni urmatorilor:

Marius Godeanu, Leontin Ghinita, Iulia Zoe, Bogdan Botofei, Sorin Vidis, Sergiu Ciobanu, Adrian Petrisor, Bogdan Lucaci, Raluca Vargolici, Peter Krejcik

Cistigatorii editiei a 4a - tema "Evolutie"

Locul I
Simo Geza
Locul II
Alice Mihaela Drogoreanu
Locul III
Claudiu Onofrei

Au mai fost acordate mentiuni urmatorilor:

Iulia-Andreia Popescu, Doru Asavei, Alin Anghelescu, Marian-Ionut Pislaru, Valentin Ples, Mihaela Cojocariu, Oana Diana Iurkiewicz, Lucian Oancea, Livia Florina Basiu, Nicola Florin

Cistigatorii editiei a 3a - tema "Intalniri"

Locul I
Barbu Cristian
Locul II
Ioana Popusoi-Vlad
Locul III
Bianca Cenuse

Au mai fost acordate mentiuni urmatorilor:

Ciprian Samihaian, Mihaela Cojocariu, Gabriel Saplontai, Razvan Petrescu, Stefan Boiangiu, Doina Ionescu, Bogdan Chesaru, Perja Madalina Simona, Marian Trasca

Cistigatorii editiei a 2a - tema "Timp"

Locul I
Mihai Crisan Sarbu
Locul II
Radu Robescu
Locul III
Peter Krejcik

Au mai fost acordate mentiuni urmatorilor:

Codin Sebastian Pop, Dan Gheban, Gabriel Petru Palamida, Simo Geza, Lucian Stanculescu, Robots on Bicycle, Aelise TEodora Salan, Laruentiu Staicu, Claudiu Petru Anton, Alexandru Badulescu

Cistigatorii primei editii - tema "Culoare"

Locul I
Sorin Calin
Locul II
Izabela Mihalache
Locul III
Cristian Baciu

Au mai fost acordate mentiuni urmatorilor:

Pulbere Rares, Balanean Alin, Vasilescu Emanuel, Budica George, Palamida Gabriel Petru, Mantu George (x2), Chiriac Marian, Colhon Sever-Andrei, Prajutura Paulian

Sponsor